Thanks for the reply. I should probably buy one and test it to get an idea about it's strength before buying a bunch of them. They normally have this priced at $3.99 per gallon but now have it on sale at 4 for $10. I'm guessing at $3.99 per gallon they don't sell a lot of it so it's probably been sitting there for a long time.
Bookmarks